search-voice
Нічого не знайдено...
Повернення та обмін arrow

Повернення

Для того, щоб зробити повернення:

  1. Заповніть всі поля в заяві на повернення та підпишіть її. Заява на повернення знаходиться у нижній частині вашого чеку.
  2. Відправте фото підписаної Вами заяви на повернення товару на електронну пошту return@ma.com.ua або у Viber на номер +38 (067) 373-47-33.
    У темі листа або повідомлення зазначте номер замовлення, по якому проводиться поверення.
  3. Дбайливо запакуйте товар в оригінальну упаковку, попередньо вклавши у коробку товарний чек.
  4. Зверніться до відділення транспортної компанії Нова Пошта та відправте посилку за реквізитами, отриманими у відповідь на ваш лист чи повідомлення у месенджерах.
  5. Резвізити для повернення ви також можете отримати, звернувшись за номером +38 (044) 323-09-12. У відповідь на ваш номер телефону буде надіслано Viber повідомлення з необхідною інформацією.
  6. Ви можете оформити повернення і у наших фірмових магазинах. Для цього потрібно мати при собі оригінальний чек покупки та заповнену заяву на повернення (заяву можна заповнити безпосередньо у фірмовому магазині).
  7. У випадку оплати картою на сайті, кошти повертаються на карту, з якої відбувалася оплата. Якщо замовлення оплачувалося готівкою, то кошти повертаються на карту, яку ви вкажете у заяві на повернення. Повернення коштів відбувається протягом 10 днів, з моменту отримання нами Вашого повернення.

Обмін

У разі необхідності здійснити обмін товару, який вам не підійшов, оформіть замовлення на сайті, вказавши у коментарях до нього слово "обмін". Також оформити обмін можна за телефоном +38 (044) 323-09-12. При обміні товару заяву на обмін писати немає необхідності.