search-voice
Нічого не знайдено...
Про Chicco arrow

Про Chicco

Чи є заняття краще, ніж подарувати дитині посмішку? На наш погляд, немає. Тому ми переконані, що це найкраща робота в світі.

І ми щасливі присвятити їй кожен день нашого життя. Все, що ми робимо, кожна річ, кожен винахід, створюється нами з однією лише метою: одного разу опинитися у малюка і зробити його щасливішим. Для нас немає нічого ціннішого, ніж це. Тому що ми знаємо, що у відповідь отримаємо найкращий подарунок у всьому світі. Посмішку дитини.

Исторія бренду Chicco

Наша історія

Маленьке провінційне містечко Комо, 1958 рік. У сім'ї П'єтро Кателлі народився первісток – син Енріко. Щасливий батько видав хитромудру руладу і заснував фабрику з виробництва продукції для дітей з ласкавою назвою Сhicco — зернятко, росточок (в перекладі з італ.). Адже жодна іграшка, пелюшка або коляска у світі не були гідні його маленького Енріко.

Дійсно, чому дитяча білизна має бути тужливих забарвлень, пляшечки й ліжечка викликати асоціації з лікарняним побутом? Яскраві кольори, різноманітність форм і моделей увірвалися на нудний ринок товарів для малюків. Почалася нова ера в відношенні до дитинства.

Секрет створення фірми

Секрет створення фірми

Chicco протягом багатьох років має мету, яку легко собі поставити, але важко досягти:«Турбота про дітей і їх розвиток починається ще до їх народження і триває до повноліття». Цей проект, унікальний за своєю суттю, бурхливо розвивався і вивів компанію на рівень повного розуміння того, що пов'язано зі світом дитинства. Компанія користується репутацією надійного і дбайливого помічника у виконанні важкого завдання, що стоїть перед батьками.

Не стояти на місці, знаходити нові рішення — ось головне кредо Chicco. Синьо-біло-червоний логотип для батьків став золотим стандартом якості. І це не дивно. Адже кожен продукт, який тут виробляється, втілює досвід провідних фахівців: акушерів, неонатологів, педіатрів, фізіологів, помножений на передові сучасні технології.

З продукцією Chicco малюки розвиваються швидше, а батьки переконуються, що забезпечити щасливе дитинство дитині зовсім не складно: ніжність та величезна повага до крихітного, але повноправного жителя планети.

Ласкаво просимо в країну Chicco!

Ласкаво просимо в країну Chicco!

Країна Chicco — придумана та існує для того, щоб і мамі і її маляті створити приємне і радісне життя, полегшити й вирішити всі проблеми. Все створено на основі досвіду любові, відповідальності, запобігливості, бажання дати дитині можливість отримати якомога більше світлих і радісних вражень від його першої зустрічі зі світом і як можна менше - дискомфорту, нерозуміння, сплесків його обурення - допомогти йому рости, якомога кращому, лагідному і дбайливому світі.

Цього вдається досягти завдяки глибокому вивченню всіх питань, пов'язаних з материнством і дитинством, завдяки власному розвиненому виробництву, науково-дослідницькими центрам, власним лабораторіям та величезному досвіду фірми.

Італія — країна, відома своєю всеосяжною любов'ю до дітей. Напевно, тому в створення предметів по догляду за дітьми італійці вкладають душу. Турбота про дітей і їх розвитку починається ще до народження! Все в продукції продумано до дрібниць і відповідає сформованій протягом багатьох десятиліть філософії Chicco: функціональність, безпека, комфорт.

Спустя полвека

Через півстоліття

Відтоді пройшло п'ятдесят років. Городок Комо став містом-супутником Мілана. Arstana перетворилася на найбільшого у світі виробника повного асортименту продукції для материнства та дитинства. Chicco — перше слово, яке читають триста мільйонів малюків в різних країнах, граючись брязкальцем, подорожуючи в колясці або в автокріслі, роблячи перші кроки та знайомлячись з навколишнім світом…

П'єтро Кателлі удостоївся почесного звання «Кавалера праці».А троє його дітей керують величезною компанією з персоналом понад шість тисяч осіб.

16 лабораторій Artsana Group співпрацюють з провідними науковими університетами світу, досліджуючи можливості використання продукції, розкриваючи їх секрети та використовуючи накопичений досвід в розробці нових ідей.

Обсерваторія Chicco займається вивченням малюків на всіх стадіях росту і пропонує найкращі рішення для задоволення будь-яких потреб дитини.

Ексклюзивні рішення Chicco поширені й визнані в усьому світі.

Саме талант і вигадка, сумлінність і відданість тих, хто працює на компанію, дозволило Chicco створити для кожного етапу життя малюка високоспеціалізований набір продукції, який підкорив весь світ, гідно оцінений і фахівцями, і батьками в самих різних країнах, в тому числі й в Україні.

Запропонований ТМ Chicco комплекс дитячих товарів відповідає найвищим стандартам якості виробів для повноцінного і всебічного розвитку дитини - фізичного, естетичного, емоційного, інтелектуального.