search-voice
Ничего не найдено...

Подогреватели и стерилизаторы Munchkin

Сортировать:
по рейтингу
максимальная скидка
новинки
по возрастанию цены
по убыванию цены
по рейтингу
Фильтр
1 товар
  • УФ-стерилизатор Munchkin для игрушек и посуды
    Нет в наличии
    Baby Hug 4 в 1 — это универсальное решение, разработанное Chicco для ребенка с момента рождения до 36 месяцев, которое поможет родителям в повседневной жизни. Baby Hug 4 в 1 — это универсальное решение, разработанное Chicco для ребенка с момента рождения до 36 месяцев, которое поможет родителям в повседневной жизни.

Отзывы о покупке товаров в категории "Подогреватели и стерилизаторы Munchkin"

Стерилизатор электрический цифровой с функцией сушки

03.04.2024

Достоинства: Стерилізує та сушить пляшечки за 45 хвилин. Є декілька режимів сушки.
Комментарий: Дуже зручна річ, особливо якщо ви на ШВ. Не потрібно нічого досушувати. Поставив стерилізувати і через 45 хвилин пляшки повністю готові до використання. Це мега зручно. Вміщує до 7 пляшок. З мінусів, часто необхідно змінювати фільтр. Раз на два місяця, або за потребою. В нас така потреба виникла вже через місяць, бо ми використовуємо стерилізатор часто. Але якщо стерилізувати раз на день, то на 2 місяці напевно вистачить. Купили одразу 5 фільтрів, щоб вистачило надовго:) Для стерилізації використовуємо дистильовану воду і ніяких проблем з накипом немає. Від звичайної води (купованої дитячої) залишався наліт. Якщо обирати між стерилізатором з сушкою та звичайним паровим, без сушки, однозначно рекомендую з сушкою, особливо якщо ви на ШВ і часто будете його використовувати. Є з чим порівняти, бо до цього користувалися звичайним, для мікрохвильової печі, то доводилося потім сушити пляшки, а сохнуть вони довгенько.
Стерилизатор электрический цифровой с функцией сушки

11.03.2024

Достоинства: Швидко стерилізує
Недостатки: Швидко ломається і це ваш головний біль
Комментарий: Купив цей стерилізатор. Після 5-6 запусків перестав працювати таймер на тривалість циклу стерилізації. Тепер стерилізує не 5 хвилин, як раніше і як в написано в інструкції, а поки аж вся вода не википить. Після цього починає горіти нагрівач і спрацьовує тепловий захист від перегріву. Відповідно, кожен раз трішки плавляться пляшки, бо без води температура тена швидко зростає істотно вище 100 градусів. Звернувся на офіційний сервіс - відповідь сервісу "пришліть нам відео", "оберить інший режим" і т.д. Потім взагалі перестали відповідати в вайбері. Подзвонив їм, відповіли: - "Він так і має працювати. Поки вся вода не википить і не спрацює вимкнення по перегріву. Ми це знаємо краще за вас. Вимикайте вручну, якщо вам треба раніше. Можемо взяти його на діагностику, але відповідь буде - він так і має працювати". Тобто, ломається ця штука швидко (інколи не пропрацювавши навіть 10 запусків), гарантія і сервіс відсутні як такові. Їх сервіс центр - це просто щось на папері. Вони навіть не розуміють, як взагалі працює стерилізатор і схоже ніколи самі його не запускали. І не розуміють навіть таких простих речей, що вимкнення по перегріву, коли закінчилася вода - це система запобігання згоранню тена, а не штатна система вимикання стерилізатора. Думайте самі, купляти чи ні, бо у разі поломки, вам скажуть, що все так і має бути. ))
Стерилизатор для микроволновой печи

23.02.2024

Достоинства: Швидко і зручно)
Недостатки: Не знайшла
Комментарий: Дуже зручна річ, поміщається одночасно кілька пляшечок, пустушка і деталі молоковідсмоктувача.